Zamknij

Robotnik magazynowy R38/0910-434/24

Miejsce pracy: PŁOCKA 91, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: przyjmowanie i wydawanie zboża, utrzymanie porządku na elewatorze
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 17.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: nie jest wymagane doświadczenie, praca w godz. 08.00-16.00
    Pracodawca: AL-SAMER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Adres: PŁOCKA 89, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Kozicki Edward
    Numer telefonu: 664 942 747
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    StPr/23/3008
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    kompleksowa obsługa klienta w zakresie fryzjestwa
    StPr/24/1021
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    Montaż instalacji według schematów i ich znajomość w odczycie. Ogólna obsługa urządzeń elektrycznych, elektronicznych i automatyki.
    StPr/24/1022

    pomoc przy montażu i serwisie myjni samochodowych
    StPr/24/1023

    Budowa i montaż instalacji i sieci elektroenergetycznych. Prowadzenie pojazdów służbowych. Prowadzenie oraz rozliczanie dokumentacji.
    StPr/24/1024

    wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych
    StPr/24/1025
    wynagrodzenie od od 4 242 do 5 000 PLN

    montaż instalacji, wykonywanie wykopów i zasyspywanie, pomoc przy innych robotach budowlanych
    StPr/24/1026

    roboty ciesielskie, zbrojarskie, żelbetowe
    StPr/24/1027
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    układanie kostki brukowej, krawężników, wykonywanie robót drogowych
    StPr/24/1028
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    wykonywanie robót drogowych
    StPr/24/1029