Zamknij

Fizjoterapeuta R103/1026-499/24

Miejsce pracy: KALISKA 98, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 29.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), medyczne
    Zawód:
    • Fizjoterapeuta
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: kwalifikacje do wykonywania zawodu, praca w godz.: 07.00-14.35, 11.35-19.00
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: WITA KRYSTYNA JABŁOŃSKA USŁUGI REHABILITACYJNE
      Adres: KALISKA 98, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Krystyna Jabłońska
      Numer telefonu: 54 413-36-21, 606-121-681
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      StPr/23/3008
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Rozkład czasu służby w systemie jednozmianowym (w okresie 1- miesięcznej praktyki w dziale ochrony może być system wielozmianowy); służba w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności, przy zwiększonej dyspozycyjności z racji charakteru służby. Dział terapeutyczny dla skazanych uzależnionych od innych niż alkohol substancji psychoaktywnych.
      StPr/24/1147
      wynagrodzenie od od 6 550 PLN

      praca produkcyjna
      StPr/24/1131
      wynagrodzenie od od 4 242 do 4 500 PLN

      nauczanie przedmiotu w szkole podstawowej
      StPr/24/1135
      wynagrodzenie od od 45 PLN

      Obsługa techniczna maszyn, urządzeń i instalacji, usuwanie awarii, działania prewencyjne, doskonalenie i optymalizacja procesu produkcji.
      StPr/24/1117
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      .1M
      StPr/24/1129
      wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

      StPr/24/1130

      - obsługa klienta na stoiska mięsnym, - kontrola terminów przydatności, - dbanie o ekspozycję towaru.
      StPr/24/1134
      wynagrodzenie od od 4 342 PLN

      ,8-16
      StPr/24/1137

      Drobne prace ślusarskie
      StPr/24/1139