Zamknij

Monter instalacji fotowoltaicznych R30/0889-426/24

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: montaż instalacji fotowoltaicznych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: możliwość przyuczenia, prawo jazdy kat. B, praca na terenie woj. kujawsko-pomorskiego, godziny pracy do uzgodnienia
      Pracodawca: SUN-ENERGY M&P SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Paweł Orliński
      Numer telefonu: 501-014-314
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      StPr/23/3008
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      kompleksowa obsługa klienta w zakresie fryzjestwa
      StPr/24/1021
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      Montaż instalacji według schematów i ich znajomość w odczycie. Ogólna obsługa urządzeń elektrycznych, elektronicznych i automatyki.
      StPr/24/1022

      pomoc przy montażu i serwisie myjni samochodowych
      StPr/24/1023

      Budowa i montaż instalacji i sieci elektroenergetycznych. Prowadzenie pojazdów służbowych. Prowadzenie oraz rozliczanie dokumentacji.
      StPr/24/1024

      wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych
      StPr/24/1025
      wynagrodzenie od od 4 242 do 5 000 PLN

      montaż instalacji, wykonywanie wykopów i zasyspywanie, pomoc przy innych robotach budowlanych
      StPr/24/1026

      roboty ciesielskie, zbrojarskie, żelbetowe
      StPr/24/1027
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      układanie kostki brukowej, krawężników, wykonywanie robót drogowych
      StPr/24/1028
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      wykonywanie robót drogowych
      StPr/24/1029