Zamknij

Kierownik projektu R34/0885-430/24

Miejsce pracy: Toruńska 222, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Zarządzanie realizacją projektów od etapu podpisania umowy do ich zakończenia w wyznaczonym terminie, przy wykorzystaniu przydzielonych zasobów, w zachowaniu zaplanowanej rentowności. Opowiada za poprawne wykonanie projektu, utrzymanie komunikacji z przedstawicielem zamawiającego, zarządzanie harmonogramem projektu, przekazanie wszelkiej dokumentacji i końcowe rozliczenie projektu. Obowiązki - Udział w wizjach lokalnych. - Planowanie i opracowywanie harmonogramu oraz kosztorysu projektu. - Bieżące zarządzanie budżetem projektu. - Dozór nad wykonywanymi projektami. - Sporządzanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej. - Pomoc przy sporządzaniu ofert techniczno - handlowych. - Udział w spotkaniach branżowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 850 do 8 317 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • wyższe (w tym licencjat)
      Zawód:
      • Kierownik projektu (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 2)
      • Inżynier elektryk automatyk (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 5)
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Wykształcenie kierunkowe wyższe na kierunku elektrotechnika bądź automatyka; minimum 5 lat w zawodzie i 2 lata na stanowisku kierowniczym; umiejętności obsługi pakietu MS Office; umiejętność obsługi programów kosztorysowych Zuzia, Norma, BimEstiMate; umiejętność czytania dokumentacji technicznej; prawo jazdy kat. B; umiejętność pracy w zespole; łatwość nawiązywania kontaktu; budowanie pozytywnego wizerunku firmy; uprawnienia SEP Grupy1 typu D i E b/o napięcia; miejsce pracy: Włocławek, Płock
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: MERCON-SERWIS PAWEŁ BOJAKOWSKI
        Adres: Toruńska 222, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Patryk Nowicki
        Numer telefonu: 607-324-119
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: przed spotkaniem kontakt telefoniczny, Godziny : 07:00-15:00
        StPr/23/3008
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        kompleksowa obsługa klienta w zakresie fryzjestwa
        StPr/24/1021
        wynagrodzenie od od 4 242 PLN

        Montaż instalacji według schematów i ich znajomość w odczycie. Ogólna obsługa urządzeń elektrycznych, elektronicznych i automatyki.
        StPr/24/1022

        pomoc przy montażu i serwisie myjni samochodowych
        StPr/24/1023

        Budowa i montaż instalacji i sieci elektroenergetycznych. Prowadzenie pojazdów służbowych. Prowadzenie oraz rozliczanie dokumentacji.
        StPr/24/1024

        wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych
        StPr/24/1025
        wynagrodzenie od od 4 242 do 5 000 PLN

        montaż instalacji, wykonywanie wykopów i zasyspywanie, pomoc przy innych robotach budowlanych
        StPr/24/1026

        roboty ciesielskie, zbrojarskie, żelbetowe
        StPr/24/1027
        wynagrodzenie od od 4 500 PLN

        układanie kostki brukowej, krawężników, wykonywanie robót drogowych
        StPr/24/1028
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        wykonywanie robót drogowych
        StPr/24/1029