Zamknij

Kierownik prac R32/0880-428/24

Miejsce pracy: Toruńska 222, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Kierownik prac branży automatyki przemysłowej (branża elektryczna/ AKPiA / teletechniczna): - bieżące usługi konserwacyjno-remontowe w zakresie elektryki, - prace serwisowe utrzymania ruchu instalacji i urządzeń elektrycznych, - dbanie o wysoką jakość wykonywanych prac, - realizacja zadań związanych utrzymaniem właściwego stanu technicznego urządzeń, - bieżące usuwanie powstających awarii maszyn i urządzeń, - wykonywanie przeglądów, konserwacji oraz napraw urządzeń i instalacji elektrycznej, - montaż nowych instalacji oraz urządzeń, - udział w nowych inwestycjach umożliwiający ciągły rozwój oraz poznawanie nowych technologii w branży, - dopilnowanie terminów realizacji projektów, - nadzór nad postępem prac oraz zespołem pracowników, - weryfikacją dokumentacji projektowej oraz ewentualne jej zmiany w kontakcie z projektantami, - dbanie o wysoką jakość wykonywanych prac, - wykonywanie dokumentacji jakościowej oraz wszystkich odbiorów wykonywanych prac.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 850 do 8 317 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, techniczne
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • średnie zawodowe, techniczne
      Zawód:
      • Technik elektronik*
      • Technik automatyk*
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie (preferowany kierunek: automatyka przemysłowa, elektronika, elektrotechnika); doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; świadectwo kwalifikacyjne SEP powyżej 1 kV; sumienność oraz staranność w wykonywaniu obowiązków; dobra organizacja pracy; dyspozycyjność; umiejętność pracy w zespole; chęć zdobywania wiedzy i nowych umiejętności, miejsce pracy: Włocławek, Płock
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: MERCON-SERWIS PAWEŁ BOJAKOWSKI
        Adres: Toruńska 222, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Patryk Nowicki
        Numer telefonu: 607-324-119
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: przed spotkaniem kontakt telefoniczny, Godziny : 07:00-15:00
        StPr/23/3008
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        kompleksowa obsługa klienta w zakresie fryzjestwa
        StPr/24/1021
        wynagrodzenie od od 4 242 PLN

        Montaż instalacji według schematów i ich znajomość w odczycie. Ogólna obsługa urządzeń elektrycznych, elektronicznych i automatyki.
        StPr/24/1022

        pomoc przy montażu i serwisie myjni samochodowych
        StPr/24/1023

        Budowa i montaż instalacji i sieci elektroenergetycznych. Prowadzenie pojazdów służbowych. Prowadzenie oraz rozliczanie dokumentacji.
        StPr/24/1024

        wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych
        StPr/24/1025
        wynagrodzenie od od 4 242 do 5 000 PLN

        montaż instalacji, wykonywanie wykopów i zasyspywanie, pomoc przy innych robotach budowlanych
        StPr/24/1026

        roboty ciesielskie, zbrojarskie, żelbetowe
        StPr/24/1027
        wynagrodzenie od od 4 500 PLN

        układanie kostki brukowej, krawężników, wykonywanie robót drogowych
        StPr/24/1028
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        wykonywanie robót drogowych
        StPr/24/1029