Zamknij
Promuj to ogłoszenie

asystent d.s.

Data dodania: 2024-05-03 08:40:04 ID: 572642

728 Pokaż numer [email protected]

Twój zakres obowiązków:
• prowadzenie akt osobowych zgodnie z przepisami
• monitorowanie ważności badań lekarskich i szkoleń bhp
• sporządzanie i przekazywanie pracownikom zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu
• sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych
• wprowadzanie i aktualizacja danych w systemach kadrowo-płacowych

Poszukiwane kompetencje:
• jesteś osobą energiczną, pogodną, masz wysoką kulturę osobistą
• chęć zdobycia doświadczenia w obszarze kadr i płac
• mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• znajomość pakietu MS Office – zwłaszcza MS Excel
• mile widziana znajomość programu Optima

To oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
• Pracę w pełnym wymiarze godzinowym, od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 15:00.
• Wypłatę do 10. dnia każdego miesiąca.
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
• Szkolenie stanowiskowe i wsparcie w rozwoju kompetencji.
• Benefiry z ZFŚS