Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Ogrodnik terenów zielonych

Data dodania: 2024-04-29 08:01:38 ID: 572536

[email protected]

Z.U.P. EKO-DRÓG Sp. z o.o. z siedzibą na terenie Anwil S.A. we Włocławku jest firmą działającą na rynku usług budowlanych, usług transportowych, prac ziemnych z użyciem ciężkiego sprzętu oraz zagospodarowania oraz pielęgnacji terenów zieleni.
Obecnie do zespołu poszukujemy: Ogrodnika terenów zielonych

Zakres obowiązków:
- zakładanie i pielęgnacją trawników, kwietników, rabat,
- sadzenie, przesadzanie i pielęgnacja drzew i krzewów,
- przygotowanie terenu,
- przycinanie, nawożenie, podlewanie i przesadzanie roślin,
- koszenie i pielęgnacja trawników,
- wykonywanie zabiegów z zakresu ochrony roślin.

Wymagania:
- mile widziane prawo jazdy kategorii B+E,
- bardzo dobra organizacja pracy,
- inicjatywa i zaangażowanie w wykonywane prace.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- terminowe wynagrodzenie,
- warunki płacowe, adekwatne do umiejętności oraz zaangażowania i efektów pracy,
- niezbędne narzędzia do pracy.

CV prosimy wysyłać na adres: [email protected]