Zamknij
Promuj to ogłoszenie

samodzielna księgowa w biurze rachunkowym

Data dodania: 2024-04-18 11:47:30 ID: 572259

798 Pokaż numer [email protected]

Samodzielna/y Księgowa/y

Twój zakres obowiązków:
• Prowadzenie pełnej księgowości Spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami UoR oraz polityką rachunkowości;
• Uzgadnianie sald kont księgowych;
• Naliczanie podatków, sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań statystycznych (VAT, CIT, raporty JPK, GUS itd.);

Nasze wymagania
• Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Samodzielnej Księgowej,
• Wykształcenie kierunkowe rachunkowość, podatki, ekonomia,
• Praktyczna znajomość aktualnie obowiązujących przepisów podatkowych oraz bilansowych,
• Odpowiedzialność i skrupulatność,
• Praktyczna znajomość systemu informatycznego: WAPRO, COMARCH.

To oferujemy
• Stabilne zatrudnienie,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
• Możliwość rozwoju zawodowego i indywidualnej ścieżki awansu,
• Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy.