Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Specjalista ds. księgowości - FoodWell

Data dodania: 2024-03-29 09:29:31 ID: 571635

691 Pokaż numer [email protected]

Zatrudnimy Specjalistę ds. księgowości

Twój zakres obowiązków
Weryfikacja, dekretowanie, księgowanie dokumentów księgowych
Księgowanie i rozliczanie dokumentów magazynowych oraz faktur zakupu surowców, opakowań i towarów
Prowadzenie ewidencji środków trwałych, sporządzanie dokumentacji związanej z ich ewidencją i likwidacją, naliczanie amortyzacji
Udział w procesie zamykania miesiąca oraz sporządzania sprawozdań finansowych
Współpraca z Audytorami podczas badania sprawozdania finansowego
Uzgadnianie i analiza kont oraz bieżąca kontrola zapisów księgowych
Sporządzanie informacji sprawozdawczych, raportów i zestawień finansowych na potrzeby instytucji zewnętrznych

Nasze wymagania
Wykształcenie wyższe, preferowane: rachunkowość, ekonomia, finanse
Doświadczenie na podobnym stanowisku min 4 lata
Dobra znajomość zagadnień księgowych oraz przepisów CIT i VAT
Znajomość zasad dotyczących rozliczania produkcji
Znajomość zasad rozliczania inwestycji
Praktyczna znajomość pakietu MS Office
Analityczne myślenie, skrupulatność, sumienność i terminowość
Otwartość na nowe wyzwania oraz umiejętność pracy zespołowej

Mile widziane
Znajomość programu SAP
Znajomość Międzynarodowych Standardów Rachunkowości

To oferujemy
Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
Motywującą premię - kwartalna (do 10% sumy wynagrodzenia kwartalnego)
Pracę w rozbudowanej i doświadczonej organizacji, która nie zwalnia tempa i ma przed sobą ambitne cele
Niezbędne narzędzia do pracy
Atrakcyjny pakiet benefitów