Zamknij

Murarz R109/1032-505/24

Nr oferty: StPr/24/1031Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: wykonywanie murów nośnych, wykonywanie ścianek działowych, wykonywanie fundamentów, murów zbrojonych, nadproży, stropów, wykonywanie pomocniczych robót murarskich (przygotowanie zapraw, transport materiałów na stanowisko robocze itp.), wykonywanie robót towarzyszących (izolacyjnych, okładzinowych itp.)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 29.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 do 6 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Zawód:
    • Murarz (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 2)
      Uprawnienia:
      • czytanie rysunków technicznych
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: doświadczenie min. 2 lata, umiejętność czytania rysunku technicznego, dokładność podczas wykonywania prac
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: TREBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Żaneta Siuber
        Numer telefonu: 500239278
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        StPr/23/3008
        data rozpoczęcia pracy od 21.11.2023
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        Rozkład czasu służby w systemie jednozmianowym (w okresie 1- miesięcznej praktyki w dziale ochrony może być system wielozmianowy); służba w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności, przy zwiększonej dyspozycyjności z racji charakteru służby. Dział terapeutyczny dla skazanych uzależnionych od innych niż alkohol substancji psychoaktywnych.
        StPr/24/1147
        data rozpoczęcia pracy od 01.07.2024
        wynagrodzenie od od 6 550 PLN

        praca produkcyjna
        StPr/24/1131
        data rozpoczęcia pracy od 16.05.2024
        wynagrodzenie od od 4 242 do 4 500 PLN

        nauczanie przedmiotu w szkole podstawowej
        StPr/24/1135
        data rozpoczęcia pracy od 27.05.2024
        wynagrodzenie od od 45 PLN

        Obsługa techniczna maszyn, urządzeń i instalacji, usuwanie awarii, działania prewencyjne, doskonalenie i optymalizacja procesu produkcji.
        StPr/24/1117
        data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN

        .1M
        StPr/24/1129
        data rozpoczęcia pracy od 05.06.2024
        wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

        StPr/24/1130

        - obsługa klienta na stoiska mięsnym, - kontrola terminów przydatności, - dbanie o ekspozycję towaru.
        StPr/24/1134
        data rozpoczęcia pracy od 15.05.2024
        wynagrodzenie od od 4 342 PLN

        ,8-16
        StPr/24/1137
        data rozpoczęcia pracy od 10.06.2024

        Drobne prace ślusarskie
        StPr/24/1139