Zamknij

Mechanik R89/1012-485/24

Miejsce pracy: KRZYWA GÓRA 19, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: MECHANIK w Dziale Utrzymania Ruchu (PRACOWNIK ZMIANOWY) - wykonywanie patrolu instalacji, urządzeń i aparatów, kontrolowanie pracy urządzeń w celu wykrycia niepoprawnej pracy, uszkodzeń, wycieków, - wykonywanie napraw, remontów i działań prewencyjnych (dla urządzeń takich jak m.in. pompy, sprężarki, dmuchawy, podajniki obrotowe, armatury, przekładnie, - czyszczenie /sprawdzanie oraz okresowe smarowanie rurociągów, urządzeń i aparatów, - wykonywanie prac zleconych przez nadzór w zakresie utrzymania ruchu i konserwacji. Czym zajmuje się Dział Utrzymania Ruchu ? - obsługa techniczna maszyn, urządzeń oraz instalacji znajdujących się na zakładzie produkcyjnym celem zapewnienia ich bezawaryjnej/bezpostojowej pracy, - działania prewencyjne, doskonalenie i optymalizacja procesu produkcji w obszarze mechaniki oraz elektryki i automatyki, - planowanie napraw/remontów, - usuwanie awarii.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 29.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Mechanik-monter maszyn i urządzeń* (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 0, [cbop.i18n.stazSerializer.miesiace]: 6)
      Uprawnienia:
      • UPRAWNIENIA ENERGETYCZNE
        Wymagania pożądane
        Wykształcenie:
        • średnie zawodowe
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe kierunkowe: mechanik lub pokrewne; doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; uprawnienia energetyczne; umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną; zdolności manualne i techniczne; praca w godz.: 07.00-19.00, 19.00-07.00; komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, staranność, dokładność, odpowiedzialność, chęć rozwoju; uprawnienia spawalnicze i doświadczenia w spawaniu rurociągów/aparatów ze stali nierdzewnej będą dodatkowym atutem
          Pracodawca: INDORAMA VENTURES POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
          Adres: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
          Osoba do kontaktu: Aleksandra Rybacka
          Numer telefonu:
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV z nazwą stanowiska w temacie e-maila, należy przesyłac na adres: [email protected]. Zachęcamy do zapoznania się z naszym profilem pod linkiem: https://pracodawcy.pracuj.pl/indorama-ventures-poland-sp-z-o-o,14152. Administratorem Danych Osobow
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: e-mail
          StPr/23/3008
          wynagrodzenie od od 4 000 PLN

          sprzedaż artykułów spożywczych
          StPr/24/1112
          wynagrodzenie od od 4 242 PLN

          pozyskiwanie nowych klientów i sprzedaż produktów: pojemniki z tworzyw sztucznych, donice, skrzynki plastikowe, regranulat
          StPr/24/1116

          wykonywanie czynności związanych z procesem produkcji oraz magazynowanie wyrobów spożywczych
          StPr/24/1091

          Praca na stanowisku operatora minikoparki, budowa sieci telekomunikacyjnej.
          StPr/24/1092
          wynagrodzenie od od 4 850 do 5 500 PLN

          budowa sieci telekomunikacyjnej
          StPr/24/1093
          wynagrodzenie od od 4 550 do 5 000 PLN

          Prace związane z montażem rur pod kable telekomunikacyjne i instalacje w budynkach oraz prace ziemne.
          StPr/24/1094

          czynności opiekuńczo-wychowawcze, edukacyjne, sprzątanie, pomoc dzieciom w wykonywaniu prac domowych
          StPr/24/0977

          świadczenie i sprzedaż usług hotelarskich w hotelu Victoria
          StPr/24/1103
          wynagrodzenie od od 27,7 PLN

          sprzątanie pomieszczeń biurowych
          StPr/24/1105
          wynagrodzenie od od 2 121 PLN