Zamknij

Pracownik ogólnobudowlany R86/1009-482/24

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Prace związane z montażem rur pod kable telekomunikacyjne i instalacje w budynkach oraz prace ziemne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 29.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania pożądane
    Zawód:
    • Robotnik budowlany
      Uprawnienia:
      • prawo jazdy kat B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, mile widziane prawo jazdy kat. B
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: MJ - Conect Alicja Kurczyńska
        Adres: JANA PAWŁA II 45, 87-853 Nowa Wieś, powiat: włocławski, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Jakub Kurczyński
        Numer telefonu: 578-707-008
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: przed spotkaniem kontakt telefoniczny, Godziny : 07.00-07.30
        StPr/23/3008
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        praca produkcyjna
        StPr/24/1131
        wynagrodzenie od od 4 242 do 4 500 PLN

        nauczanie przedmiotu w szkole podstawowej
        StPr/24/1135
        wynagrodzenie od od 45 PLN

        sprzedaż artykułów spożywczych
        StPr/24/1112
        wynagrodzenie od od 4 242 PLN

        pozyskiwanie nowych klientów i sprzedaż produktów: pojemniki z tworzyw sztucznych, donice, skrzynki plastikowe, regranulat
        StPr/24/1116

        wykonywanie czynności związanych z procesem produkcji oraz magazynowanie wyrobów spożywczych
        StPr/24/1091

        Praca na stanowisku operatora minikoparki, budowa sieci telekomunikacyjnej.
        StPr/24/1092
        wynagrodzenie od od 4 850 do 5 500 PLN

        budowa sieci telekomunikacyjnej
        StPr/24/1093
        wynagrodzenie od od 4 550 do 5 000 PLN

        Prace związane z montażem rur pod kable telekomunikacyjne i instalacje w budynkach oraz prace ziemne.
        StPr/24/1094

        czynności opiekuńczo-wychowawcze, edukacyjne, sprzątanie, pomoc dzieciom w wykonywaniu prac domowych
        StPr/24/0977