Zamknij

Pomoc kuchenna R81/1003-477/24

Miejsce pracy: Stodólna 9, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: pomoc w kuchni, utrzymanie stanowiska pracy w czystości
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 29.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Zawód:
    • Pomoc kuchenna (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 0, [cbop.i18n.stazSerializer.miesiace]: 6)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: doświadczenie
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "LOTUS" - HANNA BARAŃSKA
      Adres: Stodólna 9, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Joanna Barańska
      Numer telefonu: 798-194-781
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : po 14:30
      StPr/23/3008
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      praca produkcyjna
      StPr/24/1131
      wynagrodzenie od od 4 242 do 4 500 PLN

      nauczanie przedmiotu w szkole podstawowej
      StPr/24/1135
      wynagrodzenie od od 45 PLN

      sprzedaż artykułów spożywczych
      StPr/24/1112
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      pozyskiwanie nowych klientów i sprzedaż produktów: pojemniki z tworzyw sztucznych, donice, skrzynki plastikowe, regranulat
      StPr/24/1116

      wykonywanie czynności związanych z procesem produkcji oraz magazynowanie wyrobów spożywczych
      StPr/24/1091

      Praca na stanowisku operatora minikoparki, budowa sieci telekomunikacyjnej.
      StPr/24/1092
      wynagrodzenie od od 4 850 do 5 500 PLN

      budowa sieci telekomunikacyjnej
      StPr/24/1093
      wynagrodzenie od od 4 550 do 5 000 PLN

      Prace związane z montażem rur pod kable telekomunikacyjne i instalacje w budynkach oraz prace ziemne.
      StPr/24/1094

      czynności opiekuńczo-wychowawcze, edukacyjne, sprzątanie, pomoc dzieciom w wykonywaniu prac domowych
      StPr/24/0977