Zamknij

Kierownik recepcji R90/0744-339/24

Miejsce pracy: Szpitalna 23, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Praca w "Hotelu Aleksander". Organizacja pracy i zarządzanie podległymi pracownikami.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 384 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Język:
    • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • obsługa komputera
        Wymagania pożądane
        Zawód:
        • Kierownik działu w hotelu
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: wykształcenie średnie; doświadczenie: w zarządzaniu, organizacji pracy; znajomość obsługi komputera, komunikatywna znajomość języka angielskiego
          Pracodawca: Przedsiębiorstwo Prywatne "PAMELA"-Dariusz Ślufiński
          Adres: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
          Osoba do kontaktu:
          Numer telefonu:
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV proszę wysyłać na adres e-mail: [email protected] ze wskazaniem stanowska na które ubiega się kandydat.
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: e-mail
          StPr/23/3008
          wynagrodzenie od od 4 000 PLN

          prace dekarskie
          StPr/24/0989
          wynagrodzenie od od 4 242 do 6 000 PLN

          StPr/24/0980
          wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

          Ochrona spokoju i porządku w miejscach publicznych. Czuwanie nad porządkiem i kontrola ruchu drogowego w zakresie określonym w przepisach o ruchu drogowym. Współdziałanie z właściwymi podmiotami w zakresie ratowania życia i zdrowia obywateli, pomocy w usuwaniu awarii technicznych i skutków klęsk żywiołowych oraz innych miejscowych zagrożeń. Zabezpieczenie miejsca przestępstwa, katastrofy lub innego podobnego zdarzenia albo miejsc zagrożonych takim zdarzeniem przed dostępem osób postronnych lub zniszczeniem śladów i dowodów, do momentu przybycia właściwych służb, a także ustalanie, w miarę możliwości światków zdarzenia. Ochrona obiektów komunalnych i urządzeń użyteczności publicznej. Współdziałanie z organizatorami i innymi służbami w ochronie porządku podczas zgromadzeń i imprez publicznych. Doprowadzanie osób nietrzeźwych do miejsca ich zamieszkania lub miejsca ich zamieszkania, jeżeli osoby te zachowaniem swoim dają powód do zgorszenia w miejscu publicznym, znajdują się w okolicznościach zagrażających ich życiu lub zdrowiu albo zagrażają życiu i zdrowiu innych osób. Informowanie społeczności lokalnej o stanie i rodzajach zagrożeń, a także inicjowanie i uczestnictwo w działaniach mających na celu zapobieganie popełnieniu przestępstw i wykroczeń oraz zjawiskom kryminogennym i współdziałanie w tym zakresie z organami państwowymi, samorządowymi i organizacjami społecznymi. Konwojowanie dokumentów, przedmiotów wartościowych lub wartości pieniężnych dla potrzeb gminy.
          StPr/24/0993
          wynagrodzenie od od 4 242 PLN

          Zmywacz naczyń
          StPr/24/0969
          wynagrodzenie od od 27,7 PLN

          przyrządzanie potraw
          StPr/24/0970
          wynagrodzenie od od 28 do 30 PLN

          pomoc przy przyrządzaniu potraw
          StPr/24/0971

          Naprawa pojazdów ciężarowych i osobowych, serwis ogumienia pojazdów ciężarowych i osobowych
          StPr/24/0976
          wynagrodzenie od od 4 500 PLN

          Rozkład czasu służby w systemie jednozmianowym (w okresie 1- miesięcznej praktyki w dziale ochrony może być system wielozmianowy); służba w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności, przy zwiększonej dyspozycyjności z racji charakteru służby. Dział terapeutyczny dla skazanych uzależnionych od innych niż alkohol substancji psychoaktywnych.
          StPr/24/0972
          wynagrodzenie od od 5 456 PLN

          Rozkład czasu służby w systemie jednozmianowym (w okresie 1-miesięcznej praktyki w dziale ochrony może być system wielozmianowy); służba w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności, przy zwiększonej dyspozycyjności z racji charakteru służby.
          StPr/24/0973