adres: 87-800 Włocławek, ul. Hutnicza 29
strona: http://www.fit-4fun.pl
FIT 4 FUN TO SIŁOWNIA, FITNESS I SAUNA DLA PAŃ. KAMERALNY KLUB TYLKO DLA KOBIET NA ZAZAMCZU.
FIT 4 FUN
adres: 87-800 Włocławek, Kilińskiego 3, CH WZORCOWNIA, poziom +1
strona: http://www.fitexpertteam.pl/
Fit Expert Team to połączenie doświadczenia i pełnej entuzjazmu młodości. Oferujemy Ci kompleksową obsługę w zakresie poprawy lub utrzymania Twoje kondycji fizycznej.
Fit Expert Gym
adres: 87-800 Włocławek, ul. Ostrowska 36
strona: http://www.klubforma.com.pl
Forma
adres: 87-800 Włocławek, ul. Promienna 7 (I pietro)
strona: http://www.herkules.wloclawek.pl
Herkules
adres: 87-800 Włocławek, Toruńska 55B
strona: http://www.facebook.com/nicoll.korneliapotrzebska
Kompleksowe Studio Urody Nicoll ul. Toruńska 55B Włocławek Zapraszamy do miejsca o ciepłym, niepowtarzalnym klimacie, które oferuje niezwykle skuteczny program dbałości o sylwetkę i ciało, z wykorzystaniem najnowszej generacji specjalistycznych urządzeń modelujących sylwetkę. Poznaj niezwykle skuteczny, a zarazem przyjemny sposób na kształtowanie sylwetki, odmładzanie skóry oraz walkę z typowymi problemami kobiet... A efekty ? Widoczne już po dwóch tygodniach, na pewno zachęcą Cię do dalszej pracy, która jeśli przynosi namacalne efekty, staje się prawdziwą przyjemnością. - Studio modelowania Sylwetki Innowacyjne Urządzenia jedyne w mieście * Vibrosauna * Vacu * Rollmasażery * bieżnie * orbitreki * wioślarz * platforma wibracyjna Również zadbamy o twoje włosy, paznokcie,cerę,ciało itp. - manicure, pedicure, malowanie paznokci, żele,akryle..... itp. - solaria - kosmetyczka - fryzjer Wszystko to w jednym nie powtarzalny miejscu
Kompleksowe Studio Urody Nicoll
adres: 87-800 włocławek, ul. Kujawska 8
strona: http://www.madafit.pl
treningi personalne trener osobisty dieta suplementacja odchudzanie modelowanie sylwetki wellness fitness siłownia trener personalny
MadaFit Magdalena Krajkowska
adres: 87-800 Włocławek, ul. Polna 102
strona: http://www.od-nova.info/
OD-NOVA
strona: Www.od-wagi.com
Poradnia dietetyczna Od-Wagi to mobilne porady dietetyczne na terenie Włocławka, zmień sylwetkę i czuj się swietnie! Nie musisz nawet wychodzić z domu. Przyjedziemy do Ciebie!
Od-Wagi Mobilna Poradnia Dietetyczna
adres: 87-800 włocławek, ul. Toruńska 87
strona: http://www.silownia-olimp.com
Olimp
adres: 87-800 Włocławek, Lipowa 12
strona: www.zumba.manifo.com
Zumba, TBC, AQUA ZUMBA, AQUA Aerobik, AQUA Senior
adres: 87-800 Włocławek, Kaliska 87a
strona: http://www.puls.wloclawek.pl
Centrum Tańca i Fitness PULS - zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych; fitness dla dorosłych. Karnety rodzinne dla dzieci i rodziców.
PULS Danuta Stawisińska
adres: 87-800 Włocławek, Kilińskiego 3A
strona: http://www.purepoland.com
Pure Health and Fitness Sp. z o.o.
strona: http://korekcyjnawloclawek.pl.tl
Zajęcia gimnastyki korekcyjnej na siłowni dla młodzieży i dorosłych Zajęcia dla dzieci gimnastyki korekcyjnej z elementami gier, zabaw i sztuk walki.
adres: 87-880 Wieniec, Kalinowa 11
strona: http://www.spin-sport.pl
Spin Akcesoria Trenerskie to sklep internetowy działający od 2007 roku. Tutaj znajdziesz sprzęt pomocny w prowadzeniu treningu sportowego wszystkich dyscyplin sportowych. Treningu przygotowania fizycznego, zajęć sportowych i szkolnego wychowania fizycznego. Sklep przeznaczony jest dla trenerów, zawodników i rodziców sportowców chcących podwyższyć predyspozycje fizyczne i umiejętności sportowe.
adres: 87-800 Włocławek, ul. Hutnicza 29
strona: http://www.ssfreeway.pl
Oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresu indywidualnych i grupowych zajęć sportowych, masażu oraz profesjonalnych usług kosmetycznych, które wykonywane są na bazie wysokiej jakości kosmetyków. Szczególnie polecamy makijaże okolicznościowe z dojazdem do domu klienta.
strona: http://www.trener-sypniewski.pl/
Trener Personalny Włocławek - Ryszard Sypniewski. Pełen profesjonalnizm i gwarancja sukcesu. Najwyższa jakość usług we Włocławku.
Trener Personalny - Ryszard Sypniewski