Nasi zawodnicy skuteczni na mistrzostwach Polski. Judocy z WKSW zdobyli złoto i brąz w Bochni

18:29, 11.10.2015 A.K
Skomentuj Nasi zawodnicy zdobyli w Bochni 2 medale; Fot. WKSW Nasi zawodnicy zdobyli w Bochni 2 medale; Fot. WKSW

Bardzo dobrze wypadli zawodnicy Włocławskiego Klubu Sportów Walki na Mistrzostwach Polski Młodzików w judo, które odbyły się 3 października w Bochni.

Jan Lewandowski wywalczył złoto w kategorii 73 kg. Żeby stanąć na podium, musiał stoczyć pięć walk. Ostatnią - finałową wygrał przed czasem.

Drugi medalista w kategorii 81 kg Wiktor Zobniów zdobył brązowy krążek. Niestety przegrał walkę o wejście do finału, ale w potyczce o podium pokonał przeciwnika przed czasem.

Warto podkreślić, że w młodzikach województwo kujawsko-pomorskie zdobyło 3 medale, z czego 2 padły łupem Włocławskiego Klubu Sportów Walki. Wyjazd współfinansowany był przez Gminę Miasto Włocławek.