Kolejna dotkliwa porażka Włocłavii! Orlęta Aleksandrów Kujawski wygrywają we Włocławku [foto,wideo]

14:33, 07.10.2015 K.O
Skomentuj fot. Krzysztof Osiński fot. Krzysztof Osiński

Dziewiątej, ligowej porażki z rzędu doznali piłkarze Włocłavii. Tym razem pogromcami zespołu z Włocławka był lokalny rywal, drużyna Orląt Aleksandrów Kujawski.

Piłkarze Włocłavii zmierzyli się już z drużyną z Aleksandrowa Kujawskiego. Do pojedynku doszło w ramach rozgrywek Pucharu Polski. Po 90 minutach gry na tablicy wyników widniał remis 2:2. Do wyłonienia zwycięzcy niezbędna była dogrywka. W doliczonym czasie gry na murawie dominowały tylko i wyłącznie Orlęta. W Pucharze Polski Włocłavia przegrała 2:6.

Kilka dni później zespoły ponownie stanęły naprzeciw siebie. Tym razem stawką pojedynku były ligowe punkty. Ponownie lepsi okazali się zawodnicy z Aleksandrowa Kujawskiego. Pierwsza bramka dla gości padła już w 11 minucie gry. Dawida Litkę pokonał Radosław Czułkowski. Goście prowadzenie podwyższyli jeszcze przed przerwą. W 28 minucie gry, po zamieszaniu w polu karnym, na listę strzelców wpisał się Sebastian Smieszny.

Wynik spotkania ustalił Paweł Kupiec, który w 58 minucie gry pokonał bramkarza gospodarzy.

Włocłavia Włocławek - Orlęta Aleksandrów Kujawski 0-3 (0-2)
Radosław Czułkowski 11, Sebastian Smieszny 25, Paweł Kupiec 58

Włocłavia: Litka, Romanowski, Gralak, Suchomski, Rogalski (45 Ciesielski), Haberski, Kosowski, Czaplicki (45 Kosiński), Sawirski (60 Zuzo), Dewil, Wichliński (45 Olach).

Orlęta: Kościelecki, Modrzejewski (70 Jakubiec), Śmieszny, Żbikowski, Kupiec, Krakowski, Brzeziński, Czułkowski (80 Mańka), Młodzieniak, Mariusz Żywica (45 Witucki), Rutecki (60 Witkowski).

W najbliższej kolejce piłkarze Włocłavii zmierzą się na wyjeździe z Zawiszą II Bydgoszcz.