Patriotyczna oprawa kibiców i pewne zwycięstwo piłkarzy!

12:18, 04.05.2015 K.O
Skomentuj fot. Krzysztof Osiński fot. Krzysztof Osiński

W ramach 23 kolejki V ligi piłkarze Łokietka Brześć Kujawski zmierzyli się ze Zdrojem Ciechocinek. Ponieważ mecz odbywał się w majówkę klub i kibice przygotowali specjalną, patriotyczną oprawę.

Przed rozpoczęciem meczu wśród kibiców wchodzących na stadion rozdano kilkaset biało-czerwonych flag. Piłkarze prezentowali się na tle wielkiej flagi narodowej, a tuż przed pierwszym gwizdkiem sędziego z murawy stadionu wypuszczono gołębie pocztowe.

Gospodarze zagrali bardzo dobre spotkanie. Pierwszą bramkę dla Łokietka zdobył, w 21 minucie gry, Hubert Szymczak. Kolejne bramki padły po przerwie. W 69 minucie spotkania prowadzenie gospodarzy podwyższył Radosław Popieliński. Zaledwie 4 minuty później Łokietek prowadził już 3:0. Na listę strzelców wpisał się, grający trener klubu z Brześcia, Billy Abbott.

Gości stać było jednie na zdobycie honorowej bramki. Tuz przed zakończeniem meczu, w 87 minucie gry, bramkarza gospodarzy pokonał Michał Polak.

Z 46 punkami na koncie Łokietek jest liderem tabeli V ligi. W następnej kolejce zmierzy się na wyjeździe z Kujawiakiem Kowal.