Mistrzostwa Włocławka w unihokeju dziewcząt za nami!

15:00, 25.11.2014 K.O
Skomentuj fot. Archiwum DDWłocławek.pl fot. Archiwum DDWłocławek.pl

W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się finały mistrzostw Włocławka w unihokeju dziewcząt ze szkół podstawowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W wyniku eliminacji przeprowadzonych w dwóch grupach do finału awansowały reprezentacje: Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej, SP 3, SP 18, SP 22.

W pierwszym półfinale zawodniczki SP 22 pokonały 1:0 koleżanki z SP 18. W drugim półfinale SP3 pokonała szkołę muzyczną 1:0.

W meczu o 3 miejsce lepiej spisały się zawodniczki ze szkoły muzycznej, które ograły dziewczęta z Sp 2 2:1. W wielkim finale zmierzyły się uczennice SP 18 i Sp 3. Złote medale wywalczyła drużyna SP 18, która wygrała 1:0.

Zespoły startujące w turnieju finałowym otrzymały dyplomy i puchary. Mistrz Włocławka, zespół Szkoły Podstawowej nr 18, będzie reprezentował nasze miasto w dalszych rozgrywkach o mistrzostwo województwa kujawsko – pomorskiego.

Składy zespołów w turnieju finałowym:
SP 18: Adrianna Górczyńska, Oliwia Młodecka, Natalia Piernikowska, Agnieszka Gawłowska (1), Ewelina Kostrzębska (1), Klaudia Kowalska, Katarzyna Kompanowska, Sara Sosnowicz. Opiekun: Teresa Banachowska.
SP 3: Nikola Kubczak, Oktawia Buraczyńska (1), Natalia Rydzewska, Zuzanna Konieczna, Wiktoria Staniszewska, Weronika Zaręba, Wiktoria Fol, Agata Kwiatkowska, Oliwia Lisiecka. Opiekun: Adam Dudziński.
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia: Jessica Alex, Zofia Rychlewska, Natalia Szulist, Karolina Strzelecka (1), Alicja Kowalska, Alicja Zarzycka (1), Gabriela Błażejczyk, Pola Kotulska, Magdalena Szplengiel. Opiekun: Michał Biernacki.
SP 22: Nicola Kacprzak, Martyna Koziorowicz, Wiktoria Kryczka, Oliwia Zwolińska, Sandra Wiśniewska (1), Martyna Jaroszewska, Aleksandra Wiktorowska, Martyna Kalicka. Opiekun: Edyta Dziedzic Kawczyńska.