Dramatyczny przebieg meczu o puchar! [zdjęcia]

16:15, 13.08.2014 K.O
Skomentuj fot. Krzysztof Osiński fot. Krzysztof Osiński

Dramatyczny przebieg miało spotkanie o Puchar Wójta Gminy Włocławek. W niecodziennych okolicznościach Kujawiak Kruszyn minimalnie pokonał Victorię Smólnik.

Spotkania derbowe od lat dostarczają kibicom wielu emocji. Tegoroczny mecz był jednak wyjątkowy i na długo pozostanie w pamięci wszystkich fanów piłki nożnej. Kibice obejrzeli aż 9 bramek, a losy meczu rozstrzygnęły się w ostatnich minutach gry.

Pierwsza połowa to dominacja zespołu ze Smólnika. Piłkarze Kujawiaka dali zepchnąć się do głębokiej defensywy i po fatalnych błędach w obronie stracili aż 4 bramki. Gospodarze zdołali strzelić kontaktowego gola jeszcze przed przerwą, jednak to zespól ze Smólnika schodził do szatni prowadząc 4:1.

W drugiej połowie losy meczu diametralnie się odmieniły. Inicjatywę na boisku przejęli gospodarze, którzy grając bardzo skutecznie w ataku zdołali odrobić straty z pierwszej połowy. Przy remisie 4:4 gra ponownie się wyrównała, jednak zawodnicy Kujawiaka poszli za ciosem i tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego zdobyli zwycięską bramkę.

Pokonując Victorię Smólnik 5:4 piłkarze Kujawiaka Kruszyn obronili Puchar Wójta Gminy Włocławek. Derbowemu spotkaniu towarzyszył piknik rodzinny.