Najwyższa porażka Włocłavii Włocławek w sezonie. Aż 0:4!

09:33, 15.04.2014 K.O
Skomentuj fot. Krzysztof Osiński fot. Krzysztof Osiński

W sobotę piłkarze Włocłavii ponieśli największą w tym sezonie porażkę. W wyjazdowym spotkaniu, po bardzo słabym meczu, przegrali ze Startem Warlubie aż 0:4.

Od pierwszego gwizdka sędziego przewagę na boisku mieli gospodarze. Piłkarze Włocłavii dali się zepchnąć do głębokiej defensywy. Sytuację gości pogorszył jeszcze błąd Sebastiana Śmiesznego. W 17 minucie gry obrońca Włocłavii zdecydował się na taktyczny faul, za który sędzia ukarał go czerwoną kartką.

Mimo przewagi gospodarzy w pierwszej połowie nie padły bramki. Druga połowa należała już jednak zdecydowanie do zawodników z Warlubia. Na listę strzelców wpisali się Łukasz Burkiewicz (54,70), Grzegorz Domżalski (88) i Adrian Kural (90).

Start Warlubie pokonał Włocłavię 4:0. Dla zawodników z Włocławka była to najwyższa porażka w obecnym sezonie.

Włocłavia zajmuje 6 miejsce w tabeli, w następnej kolejce zmierzy się przed własną publicznością z Sokołem Kleczew.